header

Sevdiğime Nasıl Kavuşurum Diyorsanız

Sevdiği insana tekrar kavuşma hayalleri kuran tek siz değilsiniz. Sizinle aynı hislere sahip ve aynı çabaları gösterip yollar arayan milyonlarca insan var. Siz şanslısınız çünkü sevdiğinize kavuşmanın bir yolunu buldunuz. Aşağıdaki dua ile sevdiğinizle aynı hisleri paylaşıp güzel bir aşk yaşayabilirsiniz.
Bir kimse uzaktaki sevdigi bir kimseyi getirmek icin gece önce bir boy abdesi almalısın sonra tövbe et ve arkasından 2 rekat hacet namazı kıl her rekatta fatihadan sonra 3 ihlas ile bitirmelisin .
bismillahirrahmanirrahim
Allahümme ecalil kur ane lena füddünya karinen ve fil kıyameti şefian birahmetike ya erhamurrahimin.Elhamdülillahi rabbil alemin Errahmanirrahim. Maliki yevmiddin iyyake na büdü ve iyyake nestain İhdinassıratal müstakim. Sıratalleziyne en amte aleyhim gayril mağdubi aleyhim veleddallin amin okuma zamanını kendiniz seci sayı verilmemiş bana sorarsanız 41 defa okuyun 3veya 7 gece arkası arkasına yapınki tesirli olsun ayrılmış kişilerde rahatlıkla yapar saygılarımla yalnız bunu diyen kitabın yazarı anlaşılmıştır İNŞALLAH kaynak kitabi- sihri batılname

ask
medyum2