header

evliliğe ikna büyüsü

Tarih: 22 Tem 2013. Konular: Kısmet Açma Büyüsü

Evlenmek istediği halde kendisine uygun kız bulamayan ya da beğenilmemesi itici bir tip olması bu kaderine boyun eğen bu yönden kısmeti tamamen kapalı olan kişinin beğenilerek evlenebilmesi ve kısmetinin açılabilmesi için:
Kişiden 3 ayrı cami çeşmesinden birer bardak su getirmesi istendikten sonra su bir kabın içinde toplanarak önceden okunmuş olan bir tutam tuz içine katılarak su ile karışması sağlanır. Ardından dış kapının iç tarafına yere bir çember çizilerek kişi dizlerinin üzerine yüzü kıbleye dönük olarak ve yere bakması tembihlenerek çemberin içine oturtulur. Ardından kişinin çevresinde 7 tur atılırken çeşitli surelerden ayetler okunur ve dönme işlemi bitince kişinin başı kaldırılarak gözlerine bakılıp ardından kişinin gözlerine doğru Ya Seyyid, Ya Rahman, Ya Furkan, Ya Halikul insan Vel kuran diye mırıldanılarak kişinin gözlerine doğru üflenir. Kişi elinden tutularak çemberin dışına çıkartılıp ocağın başına oturtulur. Bir taşın üzerine 7 ALLAH 3 MUHAMMED yazılıp 7 kere illa kuvvete ya billah diye mırıldanılıp ocağa doğru üflenip yine ocağa tuzlu sudan 3 damla damlatılır. Ya Kassam diye başlayarak çeşitli surelerden ayetler okunur. Bu durum 3 hafta boyunca taşın üzerine yazmanın dışında her gün tekrarlanır.
Kişi her gün bu tekrarların sonunda çevresinde beğenmiş olduğu kadınların bulunduğu yerlerde gezinmesi gerekmektedir.
Sürenin bitiminde olay tekrarlandıktan hemen sonra şekli görüle muska hazırlanarak naylonlanıp erimiş balmumunun içine batırılarak yapışması sağlanır.
Muska kişi isteğine kavuşana kadar gizlice üzerinde taşır ancak banyo yaparken ve yatarken yastığının altında saklamak şartıyla çıkartılır. Erkek istediğini elde edince muska naylonun içinden çıkartılarak sıcak bir suyun içinde eritilip evlendiği kadına hissettirmeden gizlice içirtilir.

Yorum: 3 »

Çabuk Tutan Kısmet Açma Büyüsü

Tarih: 20 Kas 2010. Konular: Kısmet Açma Büyüsü

Genel olarak kısmet açma büyüsü; bağlı veya kapalı olan kısmetin açılmasını sağlamak amacıyla hazırlanan bir işlem türüdür. Çalışma esnasında etkili ve güçlü olan bazı tılsımlar kullanılmaktadır. Bunlardan olan vefk uygulaması tesirli olmaktadır.
Çabuk Tutan Kısmet Açma Büyüsü konusunda daha ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Yorum: 8 »

Kısmet Açmak İçin Yapılan Büyü

Tarih: 15 Kas 2010. Konular: Kısmet Açma Büyüsü

Kapalı olan kısmetin açılmasını sağlamak amaçlı hazırlanan uygulamadır. Çalışma sırasında tılsımlar esas alınır. Bu tılsımlar arasında bulunan vefk uygulaması, oldukça etkili ve tesirlidir.
Kısmet Açmak İçin Yapılan Büyü konusunda daha detaylı bilgi sahibi almak için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Yorum: 4 »

Kısmetin Açılması İçin Yapılan Büyü

Tarih: 30 Eki 2010. Konular: Kısmet Açma Büyüsü

Kapalı olan bir kısmeti açmak amacı ile hazırlanan işlemdir. Çalışma esnasında bazı tılsımlar kullanılır. Kullanılan bu tılsımlar arasında vefk uygulaması yer alır. Vefk tılsımı oldukça tesirlidir.
Kısmetin Açılması İçin Yapılan Büyü konusunda daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak istiyorsanız iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorum: 1 »

Kısmetimi Açtırmak İçin Büyü

Tarih: 11 Eki 2010. Konular: Kısmet Açma Büyüsü

Kapalı olan kısmeti açmak için büyü yapılırken; güçlü ve etkili olan bazı tılsımlar kullanılmaktadır. Bu tılsımlar arasında yer alan vefk uygulaması, oldukça tesirli ve kuvvetli bir yöntemdir.

Kısmet Açtırmak İçin Büyü konusunda detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Yorum: 5 »

Kısmet Açma Büyüsü

Tarih: 20 Eyl 2009. Konular: Kısmet Açma Büyüsü

Bahtı kapalı olan evliliğe giden ilişkileri bir anda ansızın ve sebepsiz yere biten kişilerin yaptırdığı çalışmalara verilen genel isimdir.Tılsım şeklinde hazrılananları en etkili olanlarıdır yapılan bu uygulamar hakkında daha detay bilgi almak için irtibata geçiniz.

ask
medyum2