header

Karımı Kendime Nasıl Bağlarım

Tarih: 25 Şub 2013. Konular: Bağlama Büyüsü

Karşılıksız aşk yaşayanlar, sevdiği kişiden istediği yakınlık ve sıcaklığı görmeyen bir çok kişinin başvurduğu bir büyü de budur arkadaşlar. Bir top kırmızı biberin çekirdekleri çıkarılarak 41 tanesi ayrılır diğerleri atılır. Her çekirdeğe bir Yasin suresi okunur ve bu çekirdekler tekrar biberin içine doldurulur. Biber ateşe atılırken de ‘Bu biber nasıl yanarsa (sevmesi istenen kişinin ismi söylenip) benim için öyle yansın bana gelsin’ denilir. Yedi gün süreyle bunu tekrarlamak gerekir.

Yorum: 13 »

Sevgilinin Özleyip Dönmesi İçin Büyü

Tarih: 16 Haz 2011. Konular: Bağlama Büyüsü

Ayrıldığınız ama unutamadığınız giden eski sevgilinizin sizi özleyip size geri dönmesi amacı ile yapılan uygulamalardır. Bağlama vefki diye de bilinir. Hazırlaması 7 gün sürer. Medyum aracılığı ile yapılır. Bilinen en etkili ve eski tılsımlardandır. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Yorum: 8 »

Birini Kendine Bağlama Büyüsü

Tarih: 07 Oca 2011. Konular: Bağlama Büyüsü

Sevdiğiniz insanı çok seviyor ve değer veriyorsunuz ancak tüm çabalarınıza rağmen size ilgi göstermiyorsa vefk tılsımını deneyebilirsiniz.Aşk büyüsünün diğer adıda Aşk vefkidir.En Etkili ve güçlü uygulamalardandır.Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Yorum: 9 »

Uzakta Olan Sevgilimi Kendime Bağlama Büyüsü

Tarih: 24 Kas 2010. Konular: Bağlama Büyüsü

Uzakta olan sevdiğiniz birinin size bağlanmasını sağlamak amacıyla hazırlanan bir çalışmadır. İşlem sırasında vefk tılsımı ismi verilen uygulama kullanılır. Vefk tılsımı oldukça tesirli ve kuvvetlidir.
Uzakta Olan Sevgilimi Kendime Bağlama Büyüsü konusunda daha ayrıntılı bilgi için iletişim sayfamızı kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Yorum: 8 »

Kocamı Kendime Bağlamak İçin Büyü

Tarih: 19 Kas 2010. Konular: Bağlama Büyüsü

Eşinizin size bağlanmasını sağlamak için yapılan işlemlerdir. Çalışma hazırlanırken etkili ve tesirli olan tılsımlar esas alınır. Kullanılan bu tılsımlar sayesinde uygulamanın tutma olasılığı yüksek derecede olmaktadır.
Kocamı Kendime Bağlamak İçin Büyü konusunda daha ayrıntılı bilgi için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Yorum: 8 »

Kocamı Kendime Bağlama Büyüsü

Tarih: 15 Kas 2010. Konular: Bağlama Büyüsü

Eşinizin size bağlanmasını sağlamak için yapılan işlemlerdir. Çalışma hazırlanırken etkili ve tesirli olan tılsımlar esas alınır. Kullanılan bu tılsımlar sayesinde uygulamanın tutma olasılığı yüksek derecede olmaktadır.
Kocamı Kendime Bağlama Büyüsü konusunda daha ayrıntılı bilgi için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Yorum: 3 »

Sevdiğini Kendine Bağlama Büyüsü

Tarih: 10 Kas 2010. Konular: Bağlama Büyüsü

Sevdiğinizi kendinize bağlamak için hazırlanan bu işlem, vefk ismi verilen tılsım sayesinde yapılmaktadır. Vefk tılsımı kişiye özel bir çalışmadır. Etkisi güçlü ve kuvvetli olan uygulamalar arasında yer almaktadır.
Sevdiğini Kendine Bağlama Büyüsü konusunda daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak istiyorsanız iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Yorum: 5 »

Birini Kendime Bağlama Büyüsü

Tarih: 09 Kas 2010. Konular: Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü; bir kimsenin size bağlanması için yapılır. Genellikle evli kişilerin tercih ettikleri bir uygulamadır. Vefk adı verilen tılsım sayesinde hazırlanır. Tutma olasılıkları oldukça yüksektir.
Birini Kendime Bağlama Büyüsü konusunda daha detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorum: 7 »

Bağlama Büyüsü Tarifi

Tarih: 30 Eki 2010. Konular: Bağlama Büyüsü

İstenilen kişiyi kendinize bağlamanız amacı ile hazırlanan bir uygulama yöntemidir. Tılsımlar vasıtasıyla yapılır. Çalışma esnasında kullanılan tılsımın ismi ise vefktir. Vefk tılsımı oldukça tesirli bir işlemdir.
Bağlama Büyüsü Tarifi konusunda daha ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Yorum: 6 »

Eşleri Birbirine Bağlama Büyüsü

Tarih: 26 Eki 2010. Konular: Bağlama Büyüsü

Eşlerin birbirlerine bağlanmasını sağlamak amacı ile hazırlanan bir çalışmadır. Uygulama esnasında vefk tılsımı isimli işlem konu alınır. Vefk tılsımı oldukça etkili ve tesirli yöntemlerdir.
Eşleri Birbirine Bağlama Büyüsü konusunda daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Yorum: 14 »
ask
medyum2