header

Terkeden Sevgilim Bana Dönsün

Tarih: 29 Nis 2013. Konular: Aşk Büyüleri

Kır zincirini, hür gez ve hür konuş. Aşkı hür yaşa. Kendine güven ve aşkın, terkedilmenin altında ezilme. Sadece sevmeye başla. Yavaş yavaş. Çok daha fazla sevginin sana geri döndüğünü göreceksin. Olumsuz düşünceler güzellikleri senden uzaklaştırır ve sizi sadece sıkıntıya iter. Gerçek olan böyle durumlar karşısında mantıklı düşünüp akıllı kararlar almaktır. Terkedilmek aslında okadarda kötü değil. Sevdiğinizin sizin kıymetinizi anlaması ve size dönmesi için bir fırsattır aslında. Bunu nasıl başaracağınızı merak ediyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Yorum: 1 »

Cinnî etki altında olanların, büyü yapılmış ise

Tarih: 24 Nis 2013. Konular: Büyü Çeşitleri

Bunun haricinde, cinnî etki altında olanların, büyü yapılmış olanların, Âyet’el Kürsî ile beraber 41 defa bu sûreyi okuyup, ayrıca bu okuma sırasında, nefesi suya üfleyip içmenin bir hayli faydalı olduğu da çeşitli kaynaklardan bize ulaşmıştır. Ayrıca, bu tür rahatsızlıkları olanlara, topluca bu âyetlerin 41 defa okunmasının da çok yararlı olacağı belirtilmiştir.

Allahu la ilahe illâ HUvel Hayy’ül Kayyum* la te’huzuHU sinetün vela nevm* leHU ma fiys Semavati ve ma fiyl Ard* men zelleziy yeşfeu ındeHU illâ Bi iznih* ya’lemu ma beyne eydiyhim ve ma halfehum* ve la yuhıytune Bi şey’in min ılmiHİ illâ Bi ma şa’* vesia Kürsiyyühüs Semavati vel Ard* ve la yeuduhu hıfzuhuma* ve HUvel Alıyy’ül Azıym; Allah O, tanrı yoktur sadece HÛ! Hayy ve Kayyûm (yegâne hayat olan ve her şeyi kendi isimlerinin anlamı ile oluşturan-devam ettiren); O’nda ne uyuklama (âlemlerden bir an için olsun ayrılık), ne de uyku (yaratılmışları kendi hâline bırakıp kendi Zâtî dünyasına çekilme) söz konusudur. Semâlarda ve arzda (âlemlerdeki tümel akıl ve fiiller boyutunda) ne varsa hepsi O’nundur. Nefsinin hakikati olan Esmâ mertebesinden açığa çıkan kuvve olmaksızın (biiznihi) O’nun indînde kim şefaat edebilir… Bilir onların yaşadıkları boyutu ve algılayamadıkları âlemleri… O’nun dilemesi (elvermiş olması) olmadıkça ilminden bir şey ihâta edilemez. Kürsüsü (hükümranlık ve tasarrufu {rubûbiyeti}) semâları ve arzı kapsamıştır. Onları muhafaza etmek O’na ağır gelmez. O Âliyy (sınırsız yüce) ve Azîm’dir (sonsuz azamet). Devamını Oku… »

Yorum: 4 »

Aşk Büyüsü Yapmanın Kolay Yolu

Tarih: 22 Nis 2013. Konular: Aşk Büyüsü

Aşk mevzusunda kuranı kerimdeki

muhabbetten bahseden ayetlerden istifade

edilebilir. Şöyleki. Bu ayetler harflerinin adedi

kadar yahut 100 er defa okunmaya devam edilip

dua edilerek hadimlerinden yardım istenir.

Yorum: 1 »

Gerçek Aşk Büyüsü Yaptırmak

Tarih: 15 Nis 2013. Konular: Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Bir kağıda iki adet resim çizilir. Yada sevmesi

istenen kişilerin resmi yan yana konur. Veya

çamur yahut balmumundan bir kız ve bir erkek

heykeli yapılır.Resimlerin veya heykellerin göğüs

hizasına erkek ve kızın adları ana adları ile

beraber yazılır. Resimler bir daire içine alınıp

1000 defa ya vedüd denip her defasında sıcak

nefesle hu diye üflenir. Ve sonunda dua edilip bu

resimler yüksekçe bir yere görünecek şekilde

asılır. Altınada ey Allah’ın mahlukatı. Bunlar

birbirine sevdalıdır yazılır.

Yorum: 3 »

Sevgili Aşık Etme Büyüleri

Tarih: 08 Nis 2013. Konular: Aşk Büyüsü

*VE ELGAYTÜ ALEYKE MEHEBBETEN MİNNİ*
Yukarıdaki ayeti kerime mum üzerine 41 adet okunacak ve filan kişide benim sevgimden aşkımdan böyle yansın ve bir an evvel bana dönsün (burada niyet söylenecek) deyip akşam ezanından sonra yakılacak. Bu tertibi uyguladığınız kişi nerede ve ne kadar uzakta olursa olsun döner gelir ve sizi ölene kadar sever. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Yorum: 1 »

Aşk Ve Sevgi İle Getirme Büyüleri

Tarih: 01 Nis 2013. Konular: Aşk Büyüleri

Tabağına yiyebileceğin kadar yemek. Hayatına sevebileceğin kadar insan al. İsrafın lüzumu yok. Ne kadar çok kişi olursa hayatında o kadar çok yorulursun ve okadar çok kişiyi düşünmek zorunda kalırsın. Ve bir o kadar kişi içinde kırılırsın. Bir insan birisini seviyorsa. Olduğu gibi sever olmasını istediği gibi değil. Bu nedenle hayatınıza aldığınız kişinin sizi gerçekten sevip sevmediğini bilemezsiniz. Size ne derecede zararlar verecek düşünemezsiniz bile. Kartlarınız açık oynarsınız. Bu yüzden de yenilen siz olursunuz. Terkeden eski sevgilileri döndürmek için bizimle iletişime geçiniz.

Yorum: 1 »
ask
medyum2