header

Hayatınızdaki Kişinin Size Aşık Olması İçin Büyü

Tarih: 24 Eyl 2012. Konular: Aşk Büyüleri

Birlikte yaşadığınız sevgiliniz zamanla sıkılıp sizi terk etmiştir. Terk etmesinde başka nedenlerde olabilir ama ortada gerçek bir aşk olsa bu olmazdı. İnsanların birisinden anında vazgeçebilmesi, diğer bir kişiyi akla getiriyor. Hepte bu şekilde olmuştur. Sevdiğinizin sizi bıraktığı gibi size geri dönmesi için bizimle iletişime geçiniz.

Yorum: 2 »

Kendinize Yakışanı Aşık Etmek İçin Büyü

Tarih: 17 Eyl 2012. Konular: Aşk Büyüleri

Kendinle barışana kadar, sahip olduğun şeyler sana hoşnutluk vermeyecektir. Önce kendinizi seveceksiniz, sonra bir başkasını. Siz kendinizi sevmeden başkasını nasıl seversiniz. Kendiniz mutlu değilken bir başkasını nasıl mutlu edersiniz. Evet onsuz hayat gerçekten çok kötüdür, mutsuzsunuzdur ve belkide kendinizden nefret ediyorsunuzdur. Öncelikle kendinize değer verin, kimse sizden daha üstün bir varlık değil bunu bilin. İstediğiniz her ne ise almaya gücünüz var. O yüzden buradasınız. Sevdiğinizi geri kazanmak için bizimle iletişime geçiniz.

Yorum: 0 »

Aşk Büyüsü İle Erkeği Etki Altına Almak

Tarih: 10 Eyl 2012. Konular: Aşk Büyüleri

Aşk insana hayatı boyunca bir kez denk gelir. Eğer şanslı iseniz de ömür boyu sürer. Eğer aşk sizi terk ederse ölene kadar içinizde kalır. Aşk bir büyüdür aslında. Aşık olduğunuzda gözünüzün başka hiçkimseyi görmemesi, sanki gözlerinizi ona kilitleyen, kalbinizi ona mühürleyen bir büyü. Öyledir ki bu büyü hiç bozulmayacak etkisini hiç yitirmeyecek, sonsuza dek sürecek bir büyü. Sevdiğiniz erkeğin size aşık olmasını istiyorsanız iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Yorum: 4 »

Gerçek Aşkınızı Kaybetmemek İçin Büyü

Tarih: 03 Eyl 2012. Konular: Aşk Büyüleri

Aşk acısı çeken sadece siz değilsiniz. Çevrenizde sizin gibi milyonlarcası geceleri göz yaşlarıyla yaşar bu acıyı. Düşünmek çok tehlikelidir bu dönemde. Düşündükçe acı daha da artar. Yaşanmış onca güzel şey ve yaşanamayan onca güzel şey insanı deliye döndürür. Sonra yalanlar vardır. Hani hep seninle olacaktı. Hani evlenecektiniz. Başka birini sevemezdi ama şuan yanında bir başkası var! Siz bunları hak etmediniz biliyoruz. Bu yüzden de size yardımcı olmak istiyoruz. Gerçek aşkınızın size geri dönmesi için bizimle iletişime geçiniz.

Yorum: 1 »
ask
medyum2