header

İstediğim Bana Aşık Olsun

Tarih: 30 Tem 2012. Konular: Aşk Büyüleri

Kalp yorar insanı. Sürekli olarak bir kişinin mutluluğunu istemek varlığını beklemek ve sonucunda o kişiden uzak kalmak çok yorar. Hiçbirşey beklediğiniz gibi olmaz. İstediğiniz sıcaklığı bulamazsınız. Halbuki tüm sıcaklığınızı verirsiniz. Tüm kalbinizle ona en samimi aşkı verirsiniz. Kalbinizin sesini dinlemekten korkmayın..Varlığını bile bilmediğiniz kapılar açılacaktır. O kapılardan bir taneside burada. Sizin bilmediğiniz ama bizim çok iyi bildiğimiz yöntemlerle sevdiğinizin size dönmesi hayal değil. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Yorum: 2 »

Sevdiğinden İlgi Görmen İçin Büyü

Tarih: 23 Tem 2012. Konular: Aşk Büyüleri

Eğer kalpten gülümseyebilirsen, birinin elini tutup gülümseyebilirsen, bu yaratıcı eylemdir. Hem de çok büyük yaratıcı eylem. Birine kalbinle sarılırsan, yaratıcı olursun. Birine sevgi dolu gözlerle bakmak sadece sevgi dolu bir bakış bir insanın hayatını değiştirebilir. Sevdiğiniz kişinin sizinle ömür boyu aşk ve sevgi dolu bir yaşam sürmesini istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Yorum: 2 »

Sevgilim Bana Dönsün Büyüsü

Tarih: 09 Tem 2012. Konular: Aşk Büyüleri

Sevecek kendinize göre birisini bulamazsınız bulduğnuzda da onu kazanmaya çalışırsınız. Aşık olduğunuz kişi ile aynı ortamı paylaşmak, muhabbet etmek, bir birliktelik kurmak kadar güzel bir şey yoktur. Ama o kişiyle bir kıvılcım başlasa, bir muhabbet kurulsa. Ozaman herşey yoluna girecek, o beklenen birliktelik kurulacak, o rüya gerçeğe dönüşecek. İşte bütün meselede o kişinin kalbinin size bir anda ısınmasıdır. Sizde birisi ile aranızda muhabbet başlatmak istiyorsanız bizimle irtibata geçiniz.

Yorum: 3 »

Aşık Olduğum Kişi İçin Büyü İstiyorum

Tarih: 02 Tem 2012. Konular: Aşk Büyüleri

Kendin için bir şey yapmayacaksan, kim yapacak? Başkası için bir şey yapmayacaksan, varolmanın anlamı ne? Şimdi yapmayacaksan, ne zaman? Bazı şeyler beklemekle elde edilmez, ardından koşmak koşturmak gerekir. Evet bazı şeylerin dönüşü zor gibi gözükse de yıldığınızda ve kaybettiğinizi kabullendiğinizde zaten zor ve imkansız olmuştur. Her zaman umut vardır. Sevdiğinizi geri kazanma konusunda daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Yorum: 1 »
ask
medyum2