header

Medyumdan Aşk Büyüsü

Tarih: 27 Haz 2011. Konular: Aşk Büyüleri

Sevdiğinizi aşık olduğunuz ve hala unutamadığınız eski sevgiliniz, eski eşiniz veya aşık olmasını istediğiniz herhangi birinin size aşık olması için yapılan uygulamalardır. Aşk vefki diye de bilinir. Hazırlanması 7 gün sürer ve medyum aracılığı ile yapılır. Bilinen en etkili tılsımdır. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Yorum: 5 »

Sevgilinin Özleyip Dönmesi İçin Büyü

Tarih: 16 Haz 2011. Konular: Bağlama Büyüsü

Ayrıldığınız ama unutamadığınız giden eski sevgilinizin sizi özleyip size geri dönmesi amacı ile yapılan uygulamalardır. Bağlama vefki diye de bilinir. Hazırlaması 7 gün sürer. Medyum aracılığı ile yapılır. Bilinen en etkili ve eski tılsımlardandır. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Yorum: 6 »

Sevgilinin Seni Araması İçin Dua

Tarih: 06 Haz 2011. Konular: Aşk Büyüsü

Rabbena la tuziğ gulûbena ba’de iz hedeytenâ ve heblena min ledunke rahmeh. İnneke ente’l-vehhâb. “Rabbena inneke camiu’n-nasi liyevmin la raybe fih. İnneke la yuhlif’ul-mîad.”

Ya Rabbi! Bizi doğru yola eriştirdikten sonra kalplerimizi kaydırma. Katından bize rahmet bağışla, sen çok bağışlayansın. Ey Rabbimiz! Kendisinde şüphe olmayan bir günde insanları muhakkak sen toplayacaksın. Allah veridği sözden kesinlikle geri dönmez.

2 Rekat Allah rızası için namazkılınız, x İhlas 7 Felak 7 Nas 7 Ayetel kürsi okuyunuz,

Sonra Niyet belirtiniz, Ve bu yukarıdaki duayı okuyunuz (7Kere)

Allah sevenleri ayırmasın,

Yorum: 1 »
ask
medyum2