header

Evlenebilme Duası

Tarih: 26 May 2011. Konular: Aşk Büyüsü

ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİNİL FATİHİL EBVAB.
BU DUA 1001 DEFA PAZARTESİ VE PERŞEMBE GECELERİ OKUNUR.ÇOK ETKİLİ BİR DUA.BU DUAYI OKUDUKTAN SONRA xxx0 YA SEMİ`U DERSENİZ DAHA ETKİLİ OLDUĞU SÖYLENDİ. SELAMETLE KALIN.BİLİYORSUNUZ YA SEMİU EVLİLİK İÇİN OKUNAN GÜZEL BİR ESMADIR.BENCE YA NINDA YA FETTAH DA OKUMAK LAZIM 489

Yorum: 0 »

Kısmetimin Açılması İçin Dua

Tarih: 23 May 2011. Konular: Aşk Büyüsü

Evlenemeyen, nasibi çıkmayan dul ve kız için, by Sureü-i Fecr’i bir kase içine yazıp yağmur suyu ile o yazıyı silip onunla bir parça kına yoğurup elini kınalasa nasibi tez çıkar.
Fecr Suresi her çeşit belanın defi içinde (7) kere okunur.
Bismillahirrahmanirrahiymi.
(1)vel fecri.(2)ve leyalin ‘aşrin.(3)veşşef’ı velvetri.(4)velleyli iza yersi.(5)hel fiy zalike kasemün liziy hıcrin.(6)elem tere keyfe fe’ale rabbüke bi’adin.(7)ireme zatil’ımadi.(8)elletiy lem yuhlak mislüha fiylbiladi.(9) ve semudelleziyne cabussahre bilvadi.(10) ve fir’avne ziyl’evtadi.(11)elleziyne tağav fiylbiladi(12)feekseru fiyhelfesade.(13)fesabbe ‘aleyhim rabbüke sevta ‘azabin.(14)inne rabbeke lebilmirsadi.(15)feemmel’insanü iza mebtelahü rabbühu feekremehu ve na’amehu feyekulü rabbiy ekremeni.(16)ve emma iza bebtelahü fekadere ‘aleyhi rizkahu feyekulü rabbiy ehaneni.(17)kella bel la tükrimunelyetiyme.(18)ve la tehaddune ‘ala ta’amilmiskiyni.(19)ve te’külunettürase eklen lemmen.(20)ve tühıbbunelmale hubben cemmen.(21)kella iza dükketil’ardu dekken.(22)ve cae rabbüke velmelekü saffen saffen.(23)ve ciy’e yevmeizin bicehenneme yevmeizin yetezekkerül’insanü ve enna lehüzzikra.(24)yekulü ya leyteniy kaddemtü lihayatiy.(25)feyevmeizin la yü’azzibü ‘azabehu ehadün.(26)ve la yusiku ve sakahu ehadün.(27)ya eyyetühen nefsül mutmainnetü.(28)irci’ıy ila rabbiki radıyeten mardıyyeten.(29)fedhuliy fiy’ıbadiy.(30)vedhuliy cennetiy.

Yorum: 1 »

Aşkı Muhabbet Duası

Tarih: 10 May 2011. Konular: Aşk Büyüsü

Kul in kuntum tuhibbunellah fettebiuni yuhbibkumullah.Ya vedut ya beduh ya cemil ya celil ya ALLAH.

Bolca okunmasi gereken cok kuvvetli etkili bir muhabbet duasidir defalarca denedim her seferinde etkisini yasadim.kendinizi vererek tum kalbinizle niyet ederek okuyun…

Yorum: 1 »

Dileği Olanlar İçin Dua

Tarih: 07 May 2011. Konular: Aşk Büyüsü

Bir dileği olan ve bu dileğine ulaşmak isteyen kimse sabah 3 , akşam da x defa İhlas Suresi’nin duasını okursa , Allah Teala’nın izniyle dilediği şeye ulaşır.
Okunacak İhlas Suresi’nin duası budur:
Bismillahirrahmanirrahim. Elhamdülillahi rabbil alemin. Ve sallallahu ala seyidina muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ve sellim. Kul huvallahu ehad. Leyse kemislihi ehadün la tusallitu ala ehadin ve la tuhaciveni ila ehad. Ve ağnini ya rabbi an külli ehad. Kul huvallahü ehad. Allahus samed. Lem yelid ve lem yuled ve lem yekun lehü küfüven ehad. İlahi ya men hüve kadimü ya daimü ya hayyü ya kayyumu ya evvelü ya ahiru akdı haceti ya ferdü ya samedü Ve sallallahü ala seyyidina muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ve sellim.

Yorum: 0 »

Sevgilini Geri Getirmek İçin Dua

Tarih: 04 May 2011. Konular: Aşk Büyüsü

Duha Suresi, okuyanı; ruhi bunalım, sıkıntı ve sitresten kurtarır.

Duha Suresini her sabah xx defa okuyanın rızkı artar. Yolu açık olur. Farz namazlarının ardından 3 defa okumakta aynı tesiri gösterir.

Duha Suresini; sıkıntıdan kurtulmak, fakirlikten refaha kavuşmak için sürekli okumak gerekir.

Muharrem ayının ilk gecesi, gece yarısı, 4 rekat ALLAH rızası için namaz kılıp, ardından 1000 defa Duha Suresini okuyup,” Ya Rabbi bu surenin hürmetine, Peygamber Efendimizin S.A.V. hürmetine, bu seneyi benim ve ailem için mübarek ve mesud kıl” diyerek dua eden, o sene boyunca sıkıntı çekmez, rızkı artar.

Yorum: 0 »
ask
medyum2