header

Aşkını Geri Getirme Duası

Tarih: 30 Nis 2011. Konular: Aşk Büyüsü

Halife-i sani-i Resul-i Kibriya Cenab-ı Ömer ibn’ül Hattab’ın mahdumi mükerremleri, ulemayı ashab-ı kiramdan Abdullah (R.A.)’dan mervidir. Müşarünileyh buyurmuşlardır ki:
Cenab-ı Hak’dan her ne suretle olur ise olsun, bir haceti olup buna nail ve muvaffak olmadığı arzu eden kimse Çarşamba Perşembe ve Cuma günleri oruç tutsun. xxx günü oldukça gusül edip ve temiz çamaşır giyip camii şerife gitsin. Giderken mümkün olduğu olduğu kadar bir miktar gitsin. Giderken mümkün olduğu kadar bir miktar sadaka versin. Cuma namazını edadan sonra:
Allahümme inni eselüke bismikerrahmanirrahimi Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyümü la te’huzühü sinetün vela nevmün lehü mafissemavati vema fil erdı men zellezi yaşfe’u ındehü illa biiznihi ye’lemü öa beyne eydihim vema halfehüm vela yühıtune bişey in min ılmihi illa bima şae ve sıa kürsiyyühüssemavati vel erdı vela yeüduhü hıfzuhüma ve hüvel aliyyül azimillezi anet lehül vücudühü ve haşiat lehül esvatü ve veciletil kulübü min haşyetihi eselüke enne tüsalli ve tüsellim ala seyyidina Muhammedün ve ala alihi ve sahbihi ve sellim ve en tekdi haceti ve hiye.
Okuduktan sonra yüz yirmi bir defa Besmele-i Şerife kıraat ile dua eder ise behemehal haceti reva ve matlubu hasıl olur.
Bu duayı okuduktan sonra haceti ne ise onu zikir etmelidir.

Yorum: 2 »

Sevgilimden Ayrıldım Ne Yapmalıyım

Tarih: 26 Nis 2011. Konular: Aşk Büyüsü

1-Niyet edip, 1000 kez “Ya Allah, Ya Vedud, Ya Cami” okunur. Günü ve saati yok ama gece yarısından sonra okunursa iyi olur.

2-100’lük tesbihin her bir tanesine 3 İhlas 1 fatiha okunur İmamede dahil sonra kibleye doğru yuksek bİr yere asilir niyetin olunca 41 tesbih alinip ya cevrene yada bir camiye bağislarsin sonra asılı bıraktığın o tesbihi yerİnden alirsin allah hepİmİzİn duasini kabul etsİn

3-Abdest alip ALLAH rizasi için gece 2 rekat namaz kılın.
Namazdan sonra yerinden kalkmadan 1513 kere YA HU diye zikir etsin ve sonra secdeye kapanip maksadi ne ise soylesin (ALLAH ) tan istesin sen bunu en az 3 gece yaparsin ve olacak olan acayiplikleri gorursun .ALLAHA da sukur etmeyi unutma

4-şimdi yine bi güzel abdest alın 2 rekat namaz kılın mevlaya yakarıp niyetinizi halis duygularla yapın
21 estağfirullahel aziyme ve etübü ileyh
21 salavat
3 ihlas 1 fatiha 1 ayet el kürsi oku
sonra 40 defa
Bismillahirrahmanirrahim
Elif lam mim.zalikel kitab, la raybe fiyh, hüden lil müttekıyn elleziyne yü’minüne bilğaybi, ve yukiymünes salate ve mimma razaknahüm yünfikuun velleziyne yüminüne bima ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik, ve bil’ahireti hüm yükınün ülaike ala hüden min rabbihim, ve ülaike hümülmüflihün.

duasını oku bu uygulamaya 40 gün devam et eğer giden eş yada sevgili çok ciddi sebeblerden gitmemişse dönecektir.

5-Gelmesini istediğin bir kişiyi düşünerek 3 veya 7 gece
geç saatlerde 70 kere “ SURETÜL KARİA “ ı okumaya devam edersen dilediği kimseyi celp ve tesir eder

sure budur

Karia Suresi
Okunuşu:
Bismillâhirrahmânirrâhîm.
Elkariatü. Melkâriah. Vemâ edrâke melkâriah. Yevme yekûnünnâsü kelferâşilmebsûs.Ve tekûnülcibâlü kel’ıhnilmenfûş. Feemmâ men sekulet mevâzînühu. Fehüve fî’îyşetin râdıyeh. Ve emmâmen haffet mevâzînühu. Feümmühu hâviyeh. Ve mâ edrâke mâhiyeh. Nârün hâmiyeh.

Anlamı: Rahman, Rahim olan Allah’ın adıyla.
Korkunç olay.. Nedir korkunç olay? Korkunç olayın ne olduğunu nerden bileceksin? O gün, insanlar, dağılmış pervaneler gibi olur. Dağlar ise saçılmış yün gibi olur. Kimin tartıları ağır gelirse.. O, hoşnut olacağı bir hayat içinde. Kimin tartıları hafif gelirse.. Onun da anası Haviye.. Onun ne olduğunu sana bildiren ne? O, kızgın bir ateştir.

Yorum: 0 »

İki Kişiyi Bir Araya Getirmek İçin Büyü

Tarih: 23 Nis 2011. Konular: Aşk Büyüsü

İki Kişiyi Bir Araya Getirmek İçin Büyü ; aşk büyüsü iki kişiyi bir arada tumak ve sevgili olmalarını sağlamak amacıyla yapılan bilinen en etkili ve güçlü tılsım çeşitidir.Konu hakkında daha fazla bilgi almak istiyorum diyorsanız iletişime geçebilirsiniz.

Yorum: 1 »

Kişi Getirtmek İçin Yapılan Büyü

Tarih: 22 Nis 2011. Konular: Aşk Büyüsü

Kişi Getirtmek İçin Büyü ; sevdiğiniz kişiyi geri döndürmek aşk büyüsü ile getirmek için aşk vefki yapılır.Aşk vefki bilinen en etkili ve güçlü tılsımlardandır.Konu hakkında daha detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Yorum: 2 »

Terk Eden Birisini Geri Getirme Büyüsü

Tarih: 21 Nis 2011. Konular: Aşk Büyüsü

Terk Eden Birisini Geri Getirme Büyüsü : aşk büyüsü terkedilen sevgiliyi geri getirmek ve tekrardan kendinize bağlamak için bağlama vefki yaptırabilirsiniz.Konu hakkında detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Yorum: 0 »

Bana Aşık Olsun İstiyorum

Tarih: 20 Nis 2011. Konular: Aşk Büyüsü

Bana Aşık Olsun İstiyorum;aşk büyüsü sevdiğiniz kişiyi size aşık etme ve bağlama noktasında oldukça güçlü ve etkili bir uygulamadır.Konu hakkında daha fazla bilgi almak için iletişime geçiniz.

Yorum: 0 »

Sevgilinizle Aranızın Düzelmesi İçin Büyü

Tarih: 19 Nis 2011. Konular: Aşk Büyüsü

Sevgilinizle Aranızın Düzelmesi İçin Büyü ;aşk büyüsü ile sevgilinizle aranızın düzelmesi,tekrardan size aşık olması ve sevmesi için yapılan aşk vefkiyle oluşturulmuş bilinen uygulamaların en etkili ve güçlüsüdür.Bilgi için iletişime geçiniz.

Yorum: 1 »

Ömrü Boyunca Unutamasın Büyüsü

Tarih: 18 Nis 2011. Konular: Aşk Büyüsü

Ömrü Boyunca Unutamasın Büyüsü ; aşk büyüsünün her türlü amaca göre hazırlanabileceği önceki yazılarımızda belirtmiştik.Sevdiğinizin aklında girmek ve aklından hiç çıkmamak için hazırlanan aşk vefkiyle oluşturalan çalışmalardır.Konu hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için iletişime geçiniz.

Yorum: 2 »

Sevmesi İçin Büyü Nasıl Yapılır

Tarih: 16 Nis 2011. Konular: Aşk Büyüsü

Sevmesi İçin Büyü Nasıl Yapılır ; aşk büyüsü sevmesini istediğiniz kişiyi etkilemek ve deli divane etmek için kullanılan aşk vefkinden oluşan çalışmalardır.Bilgi için iletişime geçiniz.

Yorum: 1 »

Ayrılanları Kavuşturan Aşk Büyüsü

Tarih: 15 Nis 2011. Konular: Aşk Büyüsü

Ayrılanları Kavuşturan Aşk Büyüsünün yapımı oldukça zor ancak kullanımı basittir.Aşk vefki ayrı olan çiftleri kavuşturmada tercih edilecek ilk yoldur.Bilgi için iletişime geçiniz.

Yorum: 0 »
ask
medyum2