header

Sevdigin Kişiyi Geri Aşık Etme Büyüsü

Tarih: 31 Mar 2011. Konular: Aşk Büyüsü

Sevdigin Kişiyi Geri Aşık Etme Büyüsü ; aşk büyüsü ile ayrıldığınız sevgilinizi veya eşinizi yeniden kendinize aşık etmek ve bağlamak amaçlı hazırlanır.Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Yorum: 1 »

İki Sevgiliyi Birleştirme Büyüsü

Tarih: 30 Mar 2011. Konular: Aşk Büyüsü

İki Sevgiliyi Birleştirme Büyüsü;eşler ve sevgililer için yapılan aşk büyüsünden ki amaç;kavuşturma ve tekrar bir araya getirmedi.Aşk vefki konusunda detaylı bilgi almak için iletişime geçiniz.

Yorum: 2 »

Sevdiğin Kızı Kendine Aşık Etme Büyüsü

Tarih: 29 Mar 2011. Konular: Aşk Büyüsü

Sevdiğin Kızı Kendine Aşık Etme Büyüsü ;sevdiğiniz birisini kendinize aşık etmek için yapılan aşk büyüsü diyede dillendirilen aşk vefki size bu konuda yardımcı olabilir.Bilgi için iletişime geçiniz.

Yorum: 0 »

Ayrıldığın Birisini Geri Getirme Büyüsü

Tarih: 28 Mar 2011. Konular: Aşk Büyüsü

Ayrıldığın Birisini Geri Getirme Büyüsü ; bu büyü çeşitinin diğer adı aşk büyüsüdür.Aşk Vefki diyede geçer,Sevgilinizi veya eşinizi geri getirmek için bu tılsımı deneyebilirsiniz.Daha detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Yorum: 1 »

Ayrı Olduğun Sevgilini Geri Döndürme

Tarih: 26 Mar 2011. Konular: Aşk Büyüsü

Ayrı Olduğun Sevgilini Geri Döndürme için yapılan tılsımların adı aşk büyüsüdür.Bu tılsımlar ayrı kaldığınız sevgilinize barışmak ve tekrar bir arada olmak için hazırlanır.Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Yorum: 0 »

Eşlerin Arasını Yapma Büyüsü

Tarih: 25 Mar 2011. Konular: Aşk Büyüsü

Eşlerini Arasını Yapma Büyüsü ; bu büyü çeşiti aşk büyüsüdür.Bu tılsımın amacı;eşler arasındaki sevgiyi çoğaltmaktır.konu hakkında daha detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Yorum: 1 »

Sevgilinin Olması İçin Büyü

Tarih: 24 Mar 2011. Konular: Aşk Büyüsü

Sevgilinin Olması İçin Büyü ; sevgilinizin olması için yapılan aşk büyüsünün amacı aslında sizi herkesin gözüne hoş görünmesini sağlamaktır.Daha ayrıntılı bilgi için iletişime geçiniz.

Yorum: 4 »

Bir Kişiyi Döndürme ve Geri Getirme İçin Büyü

Tarih: 23 Mar 2011. Konular: Aşk Büyüsü

Bir Kişiyi Döndürme ve Geri Getirme İçin Büyü ; aşk büyüsü ile sevdiğiniz bir kişi geri getirmek ve yanınıza döndürmek için yapılır.Aşk vefkide denir.Daha detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Yorum: 2 »

Kendine Aşık Edip Sevgili Olmak İçin Büyü

Tarih: 22 Mar 2011. Konular: Aşk Büyüsü

Kendine Aşık Edip Sevgili Olmak İçin Büyü;sevgilli olmak istediğin kişiyi aşk büyüsü ile aşık edebilir.Kendine deli divane bağlayabilirsiniz.Daha detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Yorum: 1 »

Sürekli Beni Sevsin ve Düşünsün Büyüsü

Tarih: 21 Mar 2011. Konular: Aşk Büyüsü

Sürekli Beni Sevsin ve Düşünsün Büyüsü ;sevdinize aşk büyüsü yaptırarak sürekli sizi sevmesi ve düşünmesini sağlayabilirsiniz.Aşk vefki ile yapılır.Daha detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Yorum: 2 »
ask
medyum2