header

Sevdiğin İnsanın Seni Sevmesi İçin Büyü

Tarih: 28 Şub 2011. Konular: Aşk Büyüsü

Sevdiğin İnsanın Seni Sevmesi İçin Büyü;sevdiğin insanı kendine aşık etmek için yapılan aşk büyüsüdür.Size bağlı kalması ve sizi gönülden sevmesi için hazırlanır.Vefk ilmiyle hazırlanır.Daha detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Yorum: 0 »

Sevgilinle Birleşmek İçin Büyü

Tarih: 26 Şub 2011. Konular: Aşk Büyüsü

Sevgilinle Birleşmek için Büyü ; küs olduğunuz ve ayrı oldugunuz sevgilinizle barışmak için aşk büyüsü diğer adıyla aşk vefki yaptırabilirsiniz.Daha detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Yorum: 0 »

Karşılıksız Aşklar İçin Büyü

Tarih: 25 Şub 2011. Konular: Aşk Büyüsü

Karşılıksız Aşklar İçin Büyü ;aşkınızı karşılık vermesi ve bulması için yapılan aşk büyüsüdür.Vefk ilmiyle hazırlanan bu bu tılsımlar bilinen en etkili ve güçlü yöntemlerdendir.Daha detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Yorum: 1 »

Geri Dönmesi İçin Büyü

Tarih: 24 Şub 2011. Konular: Aşk Büyüsü

Geri Dönmesi İçin Büyü;aslında aşk büyüsüdür.Aşk büyüsü ise sevdiğinizin veya eşinizin geri dönmesi için hazırlanan vefkden oluşmaktadır.Daha detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Yorum: 3 »

Sevgilinin veya Eşinin Umarsaması İçin Büyü

Tarih: 23 Şub 2011. Konular: Aşk Büyüsü

Sevgilinin veya Eşinin Umarsaması İçin Büyü;Aşk büyüsüdür.Sevgiliniz veya eşiniz sizi umursamıyorsa onun ilgisini çekmek ve kendinize bağlamak için vefk tılsımı yaptırabilirsiniz.Daha detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Yorum: 1 »

Aşkına Karşılık Bulma Vermesi İçin Büyü

Tarih: 22 Şub 2011. Konular: Aşk Büyüsü

Aşkına Karşılık Bulma Vermesi İçin Aşk Büyüsü;sevdiğiniz insan size karşılık vermesi size karşı aşk hissetmesi için yapılan çalışmalardır.Vefk ile yapılır.Daha fazla bilgi almak için iletişime geçiniz.

Yorum: 0 »

Sevgilini Geri Kazanmak İçin Büyü

Tarih: 21 Şub 2011. Konular: Aşk Büyüsü

Sevgilini Geri Kazanmak İçin Büyü;ayrıldığınız sevgilinizi veya eşinizi geri kazanmak için yapılan Aşk Büyüsüdür.Sevdiğinizi size çeker ve bağlamayı amaçlar.Daha detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Yorum: 1 »

Bana Aşık Olmasını İstiyorum Büyüsü

Tarih: 19 Şub 2011. Konular: Aşk Büyüsü

Bana Aşık Olmasını İstiyorum Büyüsü;sevdiğiniz insanın size aşık olması ve size deli divane aşık olması için yapılır.Aşk büyüsü diyede bilinen bu uygulama hakkında daha fazla bilgi almak için iletişime geçiniz.

Yorum: 0 »

Terketmiş Birini Geri Döndürmek

Tarih: 18 Şub 2011. Konular: Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü ; terketmiş sevgilinizi geri getirmek ve size tekrardan aşık etmek için hazırlanan vefk adı verilen muskaya benzer yapıdaki tılsım sayesinde gerçekleşir.Daha detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Yorum: 1 »

Bana Güvenmesi İçin Büyü

Tarih: 17 Şub 2011. Konular: Aşk Büyüsü

Bana Güvenmesi İçin Büyü;aşk büyüsüdür aslında.Sevdiğinin sana güvenmesi ve aşık olması için yapılır.Vefk ilmi kullanılır.Daha detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Yorum: 1 »
ask
medyum2